ico-avastproduct ico-downloaddoc ico-employee-over ico-employee ico-end-over ico-end ico-faqs ico-life-over ico-life ico-opencall-employees ico-opencall-end ico-opencall-life ico-opencall-trust ico-opencall ico-pastresults ico-reports ico-trust-over ico-trust arrows-down1 arrows-down2 arrows-up1 arrows-up2 icon_hospital icon_participants

Spolu

Protože každý má mít možnost se svobodně
rozhodovat o svém životě

Spolu

Protože každý má mít možnost se svobodně rozhodovat o svém životě

Naše poslání a programy

“V rámci své práce se nejvíce zaměřujeme na podporu
kvality lidského života, jeho soběstačnosti a právo člověka svobodně o něm rozhodovat.”

Historicky první ročník ocenění významných osobností za jejich odvahu a inovativní řešení.

Chci vědět více

“Začátek i konec života
člověka jsou pro nás klíčové.
Ať už se člověk nachazí
v jakékoliv situaci.”

Spolu až do konce

Program, který usiluje o
systémové změny v oblasti umírání

Zaměřujeme se na období konce života, které považujeme za velmi důležité a ve společnosti stále tabuizované. Již tři roky se zaměřujeme na péči o umírající a přístup společnosti k umírání.

Chci vědět více

Spolu do života

Program pro rodiny s dětmi
se zdravotním znevýhodněním

Chceme, aby rodina, do které se narodí dítě se zdravotním znevýhodněním, měla včas přístup ke všem potřebným informacím a službám a mohla co nejdříve žít běžný rodinný život.

Chci vědět více

Spolu se zaměstnanci

V Avastu pracují lidé, kteří se zajímají
o svět kolem sebe

Díky více než 1600 zaměstancům společnosti Avast Software, kteří pocházejí z celého světa a z nichž se velká část angažuje v prospěšných projektech, máme možnost vytvořit významná partnerství.

Jak to funguje?

Spolu s důvěrou

Dlouhodobá partnerství a vyhledávání
nových nápadů a projektů

Vždy, když se společnosti Avast Software dařilo, dělila se o své zisky s neziskovými organizacemi, které byly svým posláním blízké jejím zakladatelům. Tento program na tuto tradici přímo navazuje

Chci vědět více

Více o nás

Kdo jsme

Právo každého člověka prožít kvalitní život a svobodně o něm rozhodovat. To je základní hodnota Nadačního fondu Avast. Podporujeme proto péči o lidi na konci jejich života, o rodiny dětí s postižením, chceme společně zlepšit systém vzdělávání a zasazovat se o otevřenou občanskou společnost. Nadační fond Avast vznikl v roce 2010 a rozděluje peníze české společnosti Avast, globálního lídra v oblasti digitálního zabezpečení. Do své práce zapojuje přes 1 700 zaměstnanců Avastu, kteří svojí mimořádnou prací přímo i nepřímo podporují komunity po celém světě.

O co nám jde

Společnost Avast Software chrání více než 400 milionů uživatelů na celém světě pomocí jedné z nejpokročilejších sítí detekce nebezpečných hrozeb. Vážíme si každého z nich a nezapomínáme na komunity, ze kterých pocházíme. A tak Avast Software daruje procentuální část provozního zisku do svého nadačního fondu. Prostředky pak využívá na prospěšné projekty v České republice, která je téměř 30 let jeho domovem, ale i na jiných místech a kontinentech, kde má své kanceláře.

Chcete se dozvědět více?

Osobní dopis
Jarmily Baudišové

Jak vidí naše poslání předsedkyně
správní rady?

Přečtěte si dopis

Spolu již od roku 1988

Pohlédněte s námi do historie firmy
Avast Software a jejího nadačního fondu

Naše historie

Pojďme si povídat!

Máte nápady či otázky? Použijte tento formulář a my se vám brzy ozveme.