ico-avastproduct ico-downloaddoc ico-employee-over ico-employee ico-end-over ico-end ico-faqs ico-life-over ico-life ico-opencall-employees ico-opencall-end ico-opencall-life ico-opencall-trust ico-opencall ico-pastresults ico-reports ico-trust-over ico-trust arrows-down1 arrows-down2 arrows-up1 arrows-up2 icon_hospital icon_participants

Oslavujeme 10. výročí

Zjistěte víc

Na počátku roku 2021 uvedeme nový mezinárodní program zaměřený na širší pozitivní společenský dopad. Sledujte nás pro více podrobností.

Nová Nadace Avast bude podporovat zcela nový okruh programů, které jsou v souladu s posláním Avastu chránit životy lidí v digitálním světě. Zaměří se na to, aby byla nová generace digitálních občanů v online prostředí chráněná, bylo zachováno její soukromí a uměla zvládnout rizika, kterým může na internetu čelit.

Odkaz a projekty Nadačního fondu Avast v České republice budou pokračovat prostřednictvím nadačního fondu Abakus - nadačního fondu zakladatelů Avastu.

Nadační fond Abakus naváže na úspěšnou dekádu působení Nadačního fondu Avast a bude pokračovat v podpoře témat jako péče o lidi na konci života, pomoc rodičům dětí s postižením nebo rozvoj systému vzdělávání. Zjistěte víc zde.