ico-avastproduct ico-downloaddoc ico-employee-over ico-employee ico-end-over ico-end ico-faqs ico-life-over ico-life ico-opencall-employees ico-opencall-end ico-opencall-life ico-opencall-trust ico-opencall ico-pastresults ico-reports ico-trust-over ico-trust arrows-down1 arrows-down2 arrows-up1 arrows-up2 icon_hospital icon_participants

Pro žadatele

Na této stránce naleznete všechny potřebné informace o našich aktuálních uzávěrkách
a odpovědi na nejčastější otázky.

Aktuální uzávěrky

Níže najdete uzávěrky našich otevřených výzev.

Spolu
až do konce

Každý člověk by měl mít k dispozici informace o svých možnostech a na konci života se svobodně rozhodnout, kde a jak chce zemřít. Usilujeme o to, aby paliativní péče byla dostupná všem a stala se samozřejmou součástí života.

CHCI VĚDĚT VÍC
POSLEDNÍ UZÁVĚRKA
20. 10. 2018

Spolu
do života

Rodiny dětí se zdravotním znevýhodněním by měly mít včasný přístup ke všem potřebným informacím a službám, které jim umožní najít pro sebe to nejlepší řešení co nejdříve. Podporujeme rodičovské skupiny i aktivity organizací, které jsou rodinám oporou.

CHCI VĚDĚT VÍC
POSLEDNÍ UZÁVĚRKA:
13. 9. 2018

Spolu
s důvěrou

Česká republika je domovem Avastu přes 30 let. Chceme pomáhat tam, kde je to nejvíce potřeba.

CHCI VĚDĚT VÍC
POSLEDNÍ UZÁVĚRKA
15. 8. 2018

Často kladené dotazy

Zde najdete odpovědi na vaše otázky.
A pokud ne, tak nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím formuláře níže. V případě jakýchkoliv dalších dotazů nás kontaktujte prostřednictvím formuláře níže či na mailu nadace@avast.com.
Děkujeme za váš zájem!


Q. Jak mohu požádat o nadační příspěvek?

A. Požádat o nadační příspěvek je možné elektronicky prostřednictvím grantového portálu Flexi Grant. Zde je třeba se registrovat a následně vybrat formulář výzvy, která je právě otevřena. Registrovat se a přihlásit je možné na tomto odkazu: https://avastfoundation.flexigrant.com/default.aspx.

Q. Jak a s kým mohu konzultovat žádost?

A. V našich programech zveřejňujeme kontaktní osoby pro odbornou konzultaci v pravidlech programu. Obecné dotazy můžete zasílat na adresu granty@avast.com.

Q. Mohu si domluvit osobní setkání se zástupcem nadačního fondu?

A. Vážíme si toho, že dostáváme velké množství žádostí o podporu a spolupráci. S tím souvisí i značné množství žádostí o osobní setkání. Snažíme se všem maximálně vyjít vstříc a osobně se poznat s našimi partnery, ale ne vždy je to v našich časových a kapacitních možnostech. Proto, prosíme, zvažte, co vše je možné v dnešní době sdílet e/mailem nebo telefonátem. Ohledně konzultace žádosti o podporu uvítáme konstruktivní a efektivní telefonát.

Q. Kdo může žádat o nadační příspěvek?

A. Žádat o nadační příspěvek mohou právnické osoby registrované v České republice. V některých programech jsou podmínky rozšířeny i na zahraniční subjekty, v jiných zase zúženy podle tématu, kterému se program věnuje, a definované v pravidlech konkrétního programu.

Další dotazy

Pojďme si povídat!

Máte nápady či otázky? Použijte tento formulář a my se vám brzy ozveme.