ico-avastproduct ico-downloaddoc ico-employee-over ico-employee ico-end-over ico-end ico-faqs ico-life-over ico-life ico-opencall-employees ico-opencall-end ico-opencall-life ico-opencall-trust ico-opencall ico-pastresults ico-reports ico-trust-over ico-trust arrows-down1 arrows-down2 arrows-up1 arrows-up2 icon_hospital icon_participants

Pro žadatele

Na této stránce naleznete všechny potřebné informace o našich aktuálních uzávěrkách
a odpovědi na nejčastější otázky.

Aktuální uzávěrky

Níže najdete uzávěrky našich otevřených výzev.

Spolu
až do konce

Každý člověk by měl mít k dispozici informace o svých možnostech a na konci života se svobodně rozhodnout, kde a jak chce zemřít. Usilujeme o to, aby paliativní péče byla dostupná všem a stala se samozřejmou součástí života.

CHCI VĚDĚT VÍC
POSLEDNÍ UZÁVĚRKA
25. 10. 2020

Spolu
do života

Rodiny dětí se zdravotním znevýhodněním by měly mít včasný přístup ke všem potřebným informacím a službám, které jim umožní najít pro sebe to nejlepší řešení co nejdříve. Podporujeme rodičovské skupiny i aktivity organizací, které jsou rodinám oporou.

CHCI VĚDĚT VÍC
POSLEDNÍ UZÁVĚRKA
14. 9. 2020

Často kladené dotazy

Zde najdete odpovědi na vaše otázky.
A pokud ne, tak nás neváhejte kontaktovat prostřednictvím formuláře níže. V případě jakýchkoliv dalších dotazů nás kontaktujte prostřednictvím formuláře níže či na mailu nadace@avast.com.
Děkujeme za váš zájem!


Q. Jak mohu požádat o nadační příspěvek?

A. Požádat o nadační příspěvek je možné elektronicky prostřednictvím grantového portálu Flexi Grant. Zde je třeba se registrovat a následně vybrat formulář výzvy, která je právě otevřena. Registrovat se a přihlásit je možné na tomto odkazu: https://avastfoundation.flexigrant.com/default.aspx.

Q. Jak a s kým mohu konzultovat žádost?

A. V našich programech zveřejňujeme kontaktní osoby pro odbornou konzultaci v pravidlech programu. Obecné dotazy můžete zasílat na adresu granty@avast.com.

Q. Mohu si domluvit osobní setkání se zástupcem nadačního fondu?

A. Vážíme si toho, že dostáváme velké množství žádostí o podporu a spolupráci. S tím souvisí i značné množství žádostí o osobní setkání. Snažíme se všem maximálně vyjít vstříc a osobně se poznat s našimi partnery, ale ne vždy je to v našich časových a kapacitních možnostech. Proto, prosíme, zvažte, co vše je možné v dnešní době sdílet e/mailem nebo telefonátem. Ohledně konzultace žádosti o podporu uvítáme konstruktivní a efektivní telefonát.

Q. Kdo může žádat o nadační příspěvek?

A. Žádat o nadační příspěvek mohou právnické osoby registrované v České republice. V některých programech jsou podmínky rozšířeny i na zahraniční subjekty, v jiných zase zúženy podle tématu, kterému se program věnuje, a definované v pravidlech konkrétního programu.

Další dotazy

Pojďme si povídat!

Máte nápady či otázky? Použijte tento formulář a my se vám brzy ozveme.