ico-avastproduct ico-downloaddoc ico-employee-over ico-employee ico-end-over ico-end ico-faqs ico-life-over ico-life ico-opencall-employees ico-opencall-end ico-opencall-life ico-opencall-trust ico-opencall ico-pastresults ico-reports ico-trust-over ico-trust arrows-down1 arrows-down2 arrows-up1 arrows-up2 icon_hospital icon_participants

Ke stažení

Na této stránce naleznete ke stažení naše loga ve všech potřebných formátech, výsledky našich programů, výroční zprávy, stručný přehled informací o nadačním fondu a výběr odborných materiálů. Pokud jste nenašli, co jste hledali, obraťte se prosím na Irenu Setikovskou.

Loga Nadačního fondu Avast

Níže si stáhněte kompletní soubor našeho loga ve všech potřebných formátech.


Stáhněte si soubor ve formátu ZIP, který obsahuje:

- Českou a anglickou verzi loga
- Verzi ve CMYK a RGB (formáty ai, png, eps)
- Černobílou verzi
- Krátký návod na použití loga

Stáhnout

Výsledky programů

Níže si vyberte program a ročník, který si chcete stáhnout.

Spolu
až do konce

Spolu
do života

Spolu
se zaměstnanci

Spolu
s důvěrou

Odborné materiály


Brožura Rozvoj paliativní péče v nemocnicích

Zkušenosti z pilotní fáze programu jsme shrnuli do přehledné brožury Rozvoj paliativní péče v nemocnicích, která může posloužit jako manuál při budování paliativních týmů.

STÁHNOUT BROŽURU

Analýza situace rané péče

Kvůli nedostatku aktuálních dat jsme si nechali zpracovat Analýzu situace rané péče v České republice, která přinesla ucelené informace o této sociální službě.

STÁHNOUT ANALÝZU

Přehled studií a analýz na téma potřeb rodin dětí s postižením nebo chronickým onemocněním

Přehled shrnující dostupné české i zahraniční empirické studie a analýzy k tématu potřeb rodin dětí s postižením nebo chronickým onemocněním použitelný pro rodiče, odborníky i potenciální dárce nebo zájemce o oblast. Materiál vznikl v rámci programu Spolu do života.

Na základě přehledu bude proveden empirický výzkum s cílem zmapovat situaci v České republice. Výsledky budou k dispozici v roce 2020.

STÁHNOUT PŘEHLED