ico-avastproduct ico-downloaddoc ico-employee-over ico-employee ico-end-over ico-end ico-faqs ico-life-over ico-life ico-opencall-employees ico-opencall-end ico-opencall-life ico-opencall-trust ico-opencall ico-pastresults ico-reports ico-trust-over ico-trust arrows-down1 arrows-down2 arrows-up1 arrows-up2 icon_hospital icon_participants

Ke stažení

Na této stránce naleznete ke stažení výsledky našich programů, výroční zprávy, stručný přehled informací o nadačním fondu a výběr odborných materiálů. Pokud jste nenašli, co jste hledali, obraťte se prosím na Irenu Setikovskou.

Výsledky programů

Níže si vyberte program a ročník, který si chcete stáhnout.

Spolu
až do konce

Spolu
do života

Spolu
se zaměstnanci

Spolu
s důvěrou

Odborné materiály


Brožura Rozvoj paliativní péče v nemocnicích

Zkušenosti z pilotní fáze programu jsme shrnuli do přehledné brožury Rozvoj paliativní péče v nemocnicích, která může posloužit jako manuál při budování paliativních týmů.

STÁHNOUT BROŽURU

Analýza situace rané péče

Kvůli nedostatku aktuálních dat jsme si nechali zpracovat Analýzu situace rané péče v České republice, která přinesla ucelené informace o této sociální službě.

STÁHNOUT ANALÝZU

Přehled studií a analýz na téma potřeb rodin dětí s postižením nebo chronickým onemocněním

Přehled shrnující dostupné české i zahraniční empirické studie a analýzy k tématu potřeb rodin dětí s postižením nebo chronickým onemocněním použitelný pro rodiče, odborníky i potenciální dárce nebo zájemce o oblast. Materiál vznikl v rámci programu Spolu do života.

STÁHNOUT PŘEHLED

Analýza potřeb rodičů dětí s postižením nebo chronickým onemocněním

Tento materiál představuje výsledky dotazníkového šetření mezi více než 1800 rodiči dětí s postižením nebo chronickým onemocněním ohledně jejich potřeb a překážek v péči. Analýza vznikla v rámci programu Spolu do života.

STÁHNOUT ANALÝZU

STÁHNOUT INFOGRAFIKY