ico-avastproduct ico-downloaddoc ico-employee-over ico-employee ico-end-over ico-end ico-faqs ico-life-over ico-life ico-opencall-employees ico-opencall-end ico-opencall-life ico-opencall-trust ico-opencall ico-pastresults ico-reports ico-trust-over ico-trust arrows-down1 arrows-down2 arrows-up1 arrows-up2 icon_hospital icon_participants

Letos již podruhé udělujeme Avast Foundation Awards – ocenění pro odborníky z různých oblastí, které jsou spojeny se zájmy Nadačního fondu Avast, za jejich odvahu i jasný, otevřený a udržitelný přístup k rozvoji jejich oboru.


Chtěli bychom z udělování této ceny učinit tradici. Naším cílem je podpořit samotné laureáty, aby nadále pokračovali ve své práci a přicházeli s dalšími inovacemi. Doufáme také, že inspirujeme ostatní, aby se aktivně zajímali a zapojovali do oblastí, které vnímáme jako důležité.

V loňském roce jsme Avast Foundation Awards udělili poprvé, a to dvěma významným osobnostem v oblasti paliativní péče v České republice - Petru Lokajovi a Ondřeji Slámovi.

Letošní ročník se soustředí na oblast vzdělávání.Proč letošní ročník věnujeme právě
významným osobnostem z oblasti vzdělávání?

„Dalším z velkých mezníků vývoje našeho nadačního fondu byl vznik nového programu Učíme se spolu, který jsme zaměřili na podporu vzdělávání. Kvalitní a moderní výuku považujeme za základ pro to, aby byly děti co nejlépe připraveny na svůj budoucí život v dnešním rychle se rozvíjejícím světě. Proto bude letos ocenění uděleno osobnostem přispívajícím k budování systému vzdělávání, který obstojí v 21. století.”

Jarmila Baudišová, předsedkyně správní rady

Praktické informace

Kdy

26. listopadu 2018 od 19:00

Kde

Avast - Enterprise Office Center, Pikrtova 1a, Praha 4

Hudební doprovod

Never Sol

Parking

Parkování bohužel není v rámci akce zajištěno. Pro doporučení ohledně možného parkování prosím kontaktujte awards@avast.com.

Dress code

Semi Formal

RSVP

awards@avast.com